Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland, US, Thursday, 13. December 2018

Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland.

Petycję kierujemy do agencji artystycznych w Polsce.

"Szanowni Państwo,

w imieniu zrzeszonej grupy fanów Arctic Monkeys z polskim forum zespołu oraz stroną Arctic Monkeys Poland (https://www.facebook.com/arcticmonkeyspoland), kierujemy do Państwa petycję o organizację koncertu tegoż zespołu.

Po genialnym i bez wątpienia najlepszym występie tegorocznego festiwalu Heineken Open'er, który odbił się szerokim echem w polskich i zagranicznych mediach, postanowiliśmy zaproponować Państwu zorganizowanie pierwszego samodzielnego koncertu Arctic Monkeys w Polsce.

Niemal półtorej godziny festiwalowego występu minęło w mgnieniu oka, pozostawiając w rozentuzjazmowanej publiczności chęć na jeszcze więcej, i więcej... Zapewne uczestnicy tego wydarzenia jeszcze długo będą wspominać ten wieczór z ekscytacją i poczuciem udziału w czymś absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym.

Niebywałą okazją do zorganizowania koncertu jest zbliżająca się premiera długo oczekiwanej płyty zespołu oraz promująca ją trasa koncertowa, której częścią są również nasi zachodni sąsiedzi.

Nie wątpimy, iż ze względu na ogromne zainteresowanie osób pozostających w pokoncertowej euforii, sprowadzenie zespołu wiązałoby się ze sporymi zyskami finansowymi oraz niebywałym prestiżem. Głęboko wierzymy, iż istnieje agencja artystyczna, która podołałaby organizacji samodzielnego koncertu zespołu Arctic Monkeys, który trwale zapisałby się w historii polskiej sceny rockowej.

Z poważaniem,

fani Arctic Monkeys"

Thursday, 13. December 2018, US, Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland

Gerard Zayas Photogtaphy

Gerard Zayas Photogtaphy

Friday 10. June 2011
CosmoLand
Saturday 06. April 2019
Ceci Denise Business Bootcamp
Friday 01. December 2017
Rally for Freedom
Saturday 03. April 2032
Estrenar
Friday 30. June 2017
Sideline live at the Elks
Friday 01. November 2019
Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now