05. February 2018 - 18:00

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2018, World, Monday, 05. February 2018

Eesti Vabariik 100!
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2018!
5.-10. veebruar!
3 meeleolukat eelseanssi ja üks suurejooneline finaalõhtu!
3€/6€ pilet!
#EV100 #RGFF #RGFF2018

Tõepoolest, Rakvere Gümnaasiumi filmifestival tuleb taas veelgi suuremalt ja uhkemalt kui eales varem. Meil on au kutsuda teid kaasa elama uskumatult andekate noorte filmitegijate loomingule!

5. veebruaril kell 18.00 saab filmifestival avalöögi imeliselt hubases ja võrratu miljööga Buena Vista Sofa Clubis.
6. veebruaril toimub teine eelseanss, ikka kell 18.00, filmifestivali sünnikohas: armsas Rakvere Gümnaasiumis.
7. veebruaril pakub see sama vana valge ja alati väärikas maja meeldejäävaid filmielamusi kolmandal eelseansil, jätkuvalt kell 18.00.

Filmifestivali grandioosne finaal leiab aset laupäeval, 10. veebruaril, täpselt kaks nädalat enne Eesti Vabariigi auväärset juubelit. Ikka kell 18.00, ikka Rakvere Gümnaasiumis. Finaalsündmuse piletid on müügil Piletilevis.

Kõik filmifestivali eelseansid on TASUTA, nagu ka festivalimelu juurde kuuluv traditsiooniliselt maitsev popkorn, pudel värskendavat vett ja unustamatud mälestused!

Seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga keskendume seekord suuresti Eesti inimestele ja ammutame inspiratsiooni just Teist kõigist meie ümber. Inimesed on Eesti, Eesti on inimesed. Filme teevad andekad inimesed, neid hindavad lugupeetud inimesed, neid näitavad vapustavad inimesed. Filmid on Eesti, Eesti on filmid. Filmifestival – festival inimestest, festival Eestist.

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2018 on olemas ka EV100 ametlikus programmis!


Sündmus on märgitud kogupereürituseks ja me tõesti ootame nii suuri kui ka väikeseid filmifanaatikuid kohale! Filmifestival on suunatud kõigile headele inimestele, kes huvituvad kunstist, ja kes soovivad osa saada sündmusest, mis muudab veebruaris Rakvere filmipealinnaks!

Kohtumiseni filmikal!

filmifestival@filmifestival.eu

Monday, 05. February 2018, World, Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2018

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now